HomeSkin
 
Login |
خانه نقشه سایت فارسی English
اعضای هیأت علمی

ردیف

نام خانوادگي و نام

مدرک تحصيلي

رشته و گرايش تحصيلي

گروه آموزشي

نوع همکاري

مرتبه دانشگاهي

1

آذری نسیم

دکتری تخصصی

کشاورزی- علوم صنایع غذایی

صنایع غذایی

تمام وقت

استادیار

2

ارباب عباس

دکتری تخصصی

کشاورزی-حشره شناسی

زراعت

تمام وقت

استادیار

3

پاکیاری هاجر

دکتری تخصصی

کشاورزی-حشره شناسی

حشره‌شناسی

تمام وقت

استادیار

4

جلیل نواز محمدرضا

دانشجوی دکتری تخصصی

حشره‌شناسی پزشکی

حشره‌شناسی

تمام وقت

مربی

5

حسین‌چی زکریا

کارشناسی ارشد

کشاورزی- علوم صنایع غذایی

صنایع غذایی

تمام وقت

مربی

6

حدیدی اسماعیل

دکتری تخصصی

کشاورزی-علفهای هرز

زراعت

تمام وقت

استادیار

7

خرسندی نازیلا

دکتری تخصصی

کشاورزی- خاکشناسی

زراعت

تمام وقت

استادیار

8

خورجهانی علی

دانشجوی دکتری تخصصی

تربیت بدنی‌

تربیت بدنی

تمام وقت

مربی

9

دانشیان جهانفر

دکتری تخصصی

زراعت اکولوژی کشاورزی

زراعت

نیمه وقت

استاد

10

دژآهنگ منوچهر

 دکتری تخصصی

تربیت بدنی

تربیت بدنی

تمام وقت

استادیار

11

ذاکرین حمیدرضا

دکتری تخصصی

کشاورزی-اکولوژی گیاهان زراعی

زراعت

تمام وقت

استادیار

12

رسولی پرگل

دکتری تخصصی

کشاورزی-باغبانی

زراعت

تمام وقت

استادیار

13

رسولی محمد

دکتری تخصصی

کشاورزی-اصلاح نباتات

اصلاح نباتات

تمام وقت

استادیار

14

رنجبر ایرج

دکتری تخصصی

ماشینهای کشاورزی

ماشینهای کشاورزی

تمام وقت

دانشیار

15

سرحدی مونا

دکتری تخصصی

تربیت بدنی‌

تربیت بدنی

تمام وقت

استادیار

16

سیف زاده سعید

دکتری تخصصی

فیزیولوژی گیاهان زراعی

زراعت

تمام وقت

استادیار

17

شیرانی راد امیرحسین

دکتری تخصصی

فیزیولوژی گیاهان زراعی

زراعت

نیمه وقت

استاد

18

صادقی‌روش محمدحسن

دکتری تخصصی

محیط زیست

محیط زیست

تمام وقت

استادیار

19

طاهری فرزان

 دکتری تخصصی

کشاورزی-ژنتیک

اصلاح نباتات

تمام وقت

استادیار

20

عامل‌صادقی محمد

دکتری تخصصی

آبیاری- سازه‌های آبی

مهندسی آب

تمام وقت

استادیار

21

غلامی پرشکوهی محمد

دکتری تخصصی

مکانیک ماشینهای کشاورزی

ماشینهای کشاورزی

تمام وقت

دانشیار

22

غیاثوندغیاثی فرشته

دکتری تخصصی

ترویج و آموزش کشاورزی

زراعت

تمام وقت

استادیار

23

فرجاد فلورنس

کارشناسی ارشد

علوم گیاهی

گیاهپزشکی

تمام وقت

مربی

24

کارگری نرگس

دکتری تخصصی

محیط زیست

محیط زیست

تمام وقت

استادیار

25

کاکوان سیده نیکو

دانشجوی دکتری

بیماری شناسی گیاهی

گیاه پزشکی

تمام وقت

استادیار

26

کاظم الوندی رضا

کارشناسی ارشد

کشاورزی- علوم صنایع غذایی

صنایع غذایی

تمام وقت

مربی

27

محمددیمی عباس

کارشناسی ارشد

کشاورزی- بیماری‌شناسی‌گیاهی

گیاه پزشکی

تمام وقت

مربی

28

محمد زمانی داود

دکتری تخصصی

مکانیک ماشینهای کشاورزی

ماشینهای کشاورزی

تمام وقت

استادیار

29

مردانی نوشین

دکتری تخصصی

محیط زیست

محیط زیست

تمام وقت

استادیار

30

مرید بهار

دکتری تخصصی

کشاورزی- بیماری‌شناسی‌گیاهی

گیاه پزشکی

تمام وقت

استادیار

31

نقی لو ذبیح الله

کارشناسی ارشد

تربیت بدنی و علوم ورزشی

تربیت بدنی

تمام وقت

مربی

32

ولدآبادی سید علیرضا

دکتری تخصصی

زراعت اکولوژی کشاورزی

زراعت

تمام وقت

دانشیار

 
  طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید