امروز: جمعه 8 بهمن 1400| Friday, January 28, 2022

ایران به برکت انقلاب اسلامی قدرتمندترین کشور منطقه است

پنج شنبه 13 خرداد 1400


ایران به برکت انقلاب اسلامی قدرتمندترین کشور منطقه است

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ایران به برکت انقلاب اسلامی با عبور از گردنه‌های پرخطر و فائق آمدن بر زنجیره‌ای از فتنه‌آفرینی‌های استکبار جهانی قدرتمندترین کشور منطقه شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از تاکستان، آیین سوگواری شهادت امام جعفر صادق (علیه‌السلام)، سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام خونین ۱۵ خرداد با حضور رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام محمد محبی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، رضا شعبان‌نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه جنوب و غرب استان قزوین، اعضای هیئت رئیسه، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان در مسجد پیامبر اعظم(ص) این دانشگاه برگزار شد.

نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار کرد: آنچه امام خمینی(ره) به نام «انقلاب اسلامی» بنا نهاد، ثمره آن نه در میهن اسلامی ما و منطقه، بلکه در دورترین نقاط جهان آن هم به شکل مکتب شهید سلیمانی ظاهر شده است.

ایران به برکت انقلاب اسلامی قدرتمندترین کشور منطقه است

رحمانی اضافه کرد: ایران اسلامی با برخورداری از نعمت اسلام و ولایت و تأسی به آموزه‌های مکتب انقلابی و رهبری امام خامنه‌ای و با عبور از گردنه‌های پرخطر و فائق آمدن بر زنجیره‌ای از توطئه‌چینی‌ها و فتنه‌آفرینی‌های استکبار جهانی و ارتجاع منطقه توانسته به قدرتمندترین و باثبات‌ترین کشور منطقه تبدیل شود.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین نیز گفت: امام خمینی‌(ره) مبتکر واژگانی بود که بعضاً نه‌تنها جهان اسلام، بلکه دنیا را متأثر از این ابتکار خود کرد.

محبی یادآور شد: یکی از بزرگ‌ترین این واژه‌ها «شیطان بزرگ» است. شیطان بزرگ انتخابی بود که امام خمینی‌(ره) آن‌ را برای دولت آمریکا برگزید و همانطور که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نیز فرموده‌اند امام تا روز آخر اعتقاد داشت که آمریکا شیطان بزرگ است.