امروز: جمعه 24 اردیبهشت 1400| Friday, May 14, 2021

اطلاعیه مهم ثبت نام دانشجویان ورودی جدید

جمعه 25 مهر 1399


اطلاعیه مهم ثبت نام دانشجویان ورودی جدید

پذيرفته شده گرامي قبولی شما را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان یکی از پر افتخارترین دانشگاه های کشور درعرصه های ملی و بین المللی، گرامی می داریم.

پذيرفته شده گرامي قبولی شما را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان یکی از پر افتخارترین دانشگاه های کشور درعرصه های ملی و بین المللی، گرامی می داریم.

جهت ثبت ن م از روز دوشنبه ۲۸ مهر ماه به سامانه آموزشیار به نشانی زیر مراجعه فرمایید

 http://edu.iau.ac.ir/

 مراحل تکمیلی ثبت نام متعاقبا به اطلاع شما خواهد رسید.

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان یکی از پر افتخارترین دانشگاه های کشور در عرصه های ملی و بین المللی.

مدرک معتبربین‌المللی- 

ارائه وام وتسهیلات بدون‌کارمزد- 

دانشگاه برترینها- 

اعلام نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مهرماه 99 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج دوره های کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org قرار گرفت.

پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از روز دوشنبه 28 مهر با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند

پذیرفته شگان کلیه محل های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند.

مطابق مصوبه جلسه 23 شورای سنجش و پذیرش چنانچه پذیرفته شدگان این مرحله در اعلام نتایج رشته های با آزمون پذیرفته شوند و متقاضی ثبت نام در آن رشته ها باشند واحدهای دانشگاهی نسبت به عودت مدارک و مسترد نمودن شهریه اخذ شده اقدام خواهند کرد.

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته، کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی در نیمسال اول سال 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه http://sanjesh.iau.ir جهت دریافت و مطالعه موجود است.