امروز: جمعه 4 مهر 1399| Friday, September 25, 2020

تجلیل از فعالان قرآنی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان

یکشنبه 5 خرداد 1398


تجلیل از فعالان قرآنی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان

با حضور حضرت آیت الله اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان؛ تجلیل از فعالان قرآنی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان

تجلیل از فعالان قرآنی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان
تیتر خبر
 
استادان، کارمندان و دانشجویان برگزیده و فعال قرآنی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان تجلیل شدند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تاکستان، مراسم محفل انس با قرآن شب گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان با حضور آیت‌الله علی اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه تاکستان، بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، رضا طاهری فرماندار تاکستان، حجت‌الاسلام محمد محبی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، رضا شعبان‌نژاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه جنوب و غرب استان قروین، رؤسای ادارات شهر تاکستان، استادان، کارمندان و دانشجویان برگزار شد.

در این مراسم معنوی پس از قرائت قرآن توسط قاریان برجسته کشوری و بین‌المللی، آیت‌الله اسلامی امام جمعه تاکستان قرآن را روشن‌کننده و هدایتگر راه بشریت دانست.

وی با تأکید به اهمیت دعا به درگاه الهی اظهار کرد: قرآن کریم، قرآن نازل و به طرف پایین آمده است. دعا از پایین به بالا می‌رود که این قرآن صاعد است. در ماه مبارک رمضان، قرآن کریم هم نازل شده و فرود آمده و هم صاعد می‌شود.

در پایان این مراسم از استادان، کارمندان و دانشجویان برگزیده و فعال قرآنی و فرهنگی تجلیل شد.